Crypto Profit opinie – scam czy platforma pomagająca szybko się wzbogacić?

Crypto Profit to nowa platforma dzięki której możliwe jest granie na rynku kryptowalut nawet bez doświadczenia. Główną jej zaletą jest fakt że ma umożliwiać handel automatyczny, przy pomocy bota który jak zapewniają twórcy, dzięki zaawansowanym algorytmom ma zapewnić wysoki wskaźnik zysku przy minimalnych nakładach pracy. Crypto Profit opinie ma lepsze niż większość botów, stąd zrodził się pomysł na sprawdzenie tej platformy.

Platforma

Ocena: 4,5/5

Główne cechy:

Łatwa i przejrzysta obsługa bota

Wysoki wskaźnik skuteczności

Profesjonalne wsparcie techniczne

Błyskawiczne wpłaty i wypłaty 

Każdy kto próbował swoich sił na giełdzie wie jak bardzo czasochłonne to zajęcie. Wymaga  czytania branżowej literatury, szkoleń, sprawdzania najnowszych danych inwestycyjnych i śledzenia newsów giełdowych. Oprócz tego każdy nowicjusz musi zmarnować często niemałe pieniądze aby nauczyć się inwestować i poznać mechanizmy rynkowe. Dlatego doświadczeni inwestorzy odradzają tę drogę ponieważ mimo poświęcenia dużej części wolnego czasu, większość graczy giełdowych traci. Zarabia jedynie kilka, do kilkunastu procent, a jak wskazują dane JP Morgan, przeciętny inwestor zarabia 1,9% co uwzględniając wysoką inflację oznacza stratę

Rozwiązaniem które podbija obecnie rynki są kryptoboty które mają za zadanie śledzić sytuację na rynku oraz pomagać w dokonywaniu zyskownych transakcji. Dzięki nim można również zarabiać na spadkach cen kryptowalut co pozwala inwestorom uniezależnić się od hossy.

Crypto Profit opinie i działanie

Crypto Profit to platforma której głównym celem ma być wsparcie użytkownika w dokonaniu jak najwłaściwszej decyzji inwestycyjnej jak również, w pewnych przypadkach dokonywanie transakcji samodzielnie.  Działa ona na podobnej zasadzie co boty wykorzystywane przez duże fundusze inwestycyjne. Najważniejszą jej składową są algorytmy których zadaniem jest przewidywanie sytuacji rynkowej. Platforma bierze pod uwagę wiele czynników. Działa na zasadzie sztucznej inteligencji co na rynku tak zmiennym jak kryptowalutowy daje inwestorowi dużą przewagę.

Jak zapewniają twórcy, przewagą Crypto Profit nad innymi kryptobotami jest wykorzystywanie nie tylko analizy technicznej ale też fundamentalnej. Bot śledzi również istotne na rynku kryptowalut newsy. Sztuczna inteligencja pozwala Crypto Profit rozróżnić mniej i bardziej wiarygodne źródła informacji. Rosnaca popularność bota ma niewątpliwy wpływ na zarobek inwestorów – im więcej użytkowników platformy, tym wyższy potencjalny zysk.

Crypto Profit opinie, wady i zalety.

Łatwa obsługa

Crypto Profit to oprogramowanie bardzo łatwe w obsłudze. Aby z niego korzystać, nie trzeba mieć doświadczenia giełdowego. Wystarczy włączyć opcję handel automatyczny a bot sam zajmie się inwestowaniem i śledzeniem trendów na rynku kryptowalut. Następnym krokiem będzie wypłata zysku.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Wypłata w Crypto Profit trwa zazwyczaj nie dłużej niż jeden dzień roboczy. Zarobione pieniądze są na twoim koncie już w następnym dniu, po zaksięgowaniu przez bank.

Wsparcie klienta dostępne całą dobę

W razie problemów możesz skontaktować się z konsultantem przy pomocy telefonu, maila czy samej platformy. Odpowiedź powinieneś otrzymać po kilku minutach.

Wysoka trafność transakcji

Nieco ponad 80% transakcji okazało się trafionych co oznacza wyższą skuteczność niż w przypadku botów takich jak Profit Revolution czy Bitcoin Profit Jeżeli będziesz inwestować z rozwagą, możesz być pewien sukcesu.

Konto demo

Konto demo to jedna z głównych zalet Crypto Profit. Dzięki niemu nauczysz się obsługiwać bota bez ryzyka utraty swoich pieniędzy a prawdziwych transakcji możesz zacząć dokonywać gdy twój zysk na koncie demonstracyjnym będzie już bardzo wysoki.

Opinie o Crypto Profit

Za wiarygodnością Crypto Profit przemawiają liczne pozytywne opinie ekspertów. Należy pamiętać jednak że mimo pozytywnych opinii i dużej dokładności bota, korzystanie z tego typu platform niesie ze sobą ryzyko i należy rozważnie podejmować potencjalne decyzje inwestycyjne.

Opłaty i depozyt

Mimo że na platformie można logować się za darmo, aby zacząć inwestować należy wpłacić depozyt. Ten jak na tego typu platformy jest dość niski bo wynosi 250 Euro. Crypto Profit  nie pobiera również żadnych dodatkowych opłat oprócz niewielkiej prowizji od zysku.

Jak założyć konto na Crypto Profit?

Pierwszy krok: Rejestracja

Aby założyć konto wypełnij formularz w którym należy podać imię i nazwisko, adres email i numer telefonu. Następnie stwórz hasło i kliknij dalej. Pamiętaj o podaniu prawdziwych danych ponieważ na podany adres email i numer telefony otrzymasz link potwierdzający rejestrację i kod sms. Gdy będziesz potwierdzał swoją tożsamość za pomocą linku który dostaniesz na adres email, pamiętaj że jeżeli wiadomość nie przyszła przez pierwsze kilka minut, wtedy może znajdować się w folderze spam na twojej skrzynce. Dzięki krótkiej instrukcji którą zobaczysz na stronie Crypto Profit, rejestracja nie powinna być dłuższa niż 2 minuty.

Drugi krok: Wpłata depozytu

Jeżeli założyłeś już konto, zostaniesz przekierowany na stronę pośrednika płatności w celu wpłacenia depozytu. Gorąco polecamy wpłacenie minimalnego depozytu w kwocie 250 euro. Minimalizuje to potencjalną stratę z którą należy się liczyć dokonując jakichkolwiek inwestycji. Środki można wpłacić  za pomocą kart Visa, MasterCard i Maestro. Dostępne są też płatności elektroniczne,  Skrill, Web Money czy Bitcoin. Środki trafiają na konto niemalże natychmiast.

Trzeci krok: Wersja demo

W Crypto Profit dostępna jest wersja demonstracyjna platformy która zalecana jest nowym użytkownikom. Dzięki niej możesz nauczyć się tradingu bez ryzyka utraty depozytu. Działa ona identycznie jak właściwa platforma. Dzięki temu możesz sprawdzić potencjalny zysk i skuteczność działania Crypto Profit bez utraty swoich środków.

Czwarty krok: Trading

Jeżeli potrafisz osiągnąć zysk w trybie demo, możesz zacząć inwestować realne środki. Działanie bota możesz zaplanować przy użyciu kilku kliknięć. Twoim zadaniem będzie jedynie potwierdzanie transakcji kupna i sprzedaży. To do bota należeć będzie śledzenie i przewidywanie sytuacji na ryku kryptowalut. Pamiętaj jednak, że istnieje możliwość zmiany ustawień bota. Ta opcja tak jak wpłata depozytu większego niż minimalny nie jest jednak polecana początkującym inwestorom. Z doświadczeń ogromnej większości użytkowników wynika, że Crypto Profit osiąga największy zysk przy użyciu domyślnych ustawień.

Skorzystaj z tego linku aby uniknąć fałszywych ofert

Podsumowanie

Crypto Profit nie jest platformą idealną jednak dla określonych grup może być perfekcyjnym wyborem. Są to głównie osoby początkujące, bez znajomości rynku oraz ludzie którzy nie mają zbyt wiele czasu na inwestowanie jednak chcą pomnożyć swoje oszczędności. Tym osobom można polecić bota z czystym sumieniem. Szczególnie że w czasie testów, wykazał się on skutecznością na poziomie prawie 90% przy bardzo niskim nakładzie pracy. Nie wystrzegał się jednak błędów takich jak zbyt późne inwestowanie po pozytywnych newsach dlatego oprogramowania nie można uznać za idealne.

Crypto profit opinie i skuteczność ma świetną. Jeżeli chcesz z niego korzystać polecamy użyć linku dostępnego na stronie by uniknąć fałszywych ofert

Na uwagę zasługuje fakt że jest to najbardziej skuteczna platforma tego typu i można ją polecić każdemu, oprócz bardzo zaawansowanych inwestorów dla których giełda to główne źródło utrzymania. Dla niezdecydowanych i mniej odważnych osób jest tryb demo który pomaga nabrać doświadczenia bez utraty środków. Sama platforma jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Dużą zaletą jest też dostępna całą dobę obsługa klienta i możliwość omówienia swoich wątpliwości z konsultantem. Niewielką wadę stanowi też fakt, że tryb demo dostępny jest dopiero po wpłacie depozytu. Na szczęście nie jest on tak wysoki jak w przypadku większości platform. Dodatkowo, każdy może zlecić wypłatę depozytu co niweluje tę wadę. Jednak mimo pozytywnych wrażeń które wywarła na nas platforma, to do każdego czytelnika należy decyzja czy chce inwestować pieniądze przy jej pomocy.

Skorzystaj z tego linku aby uniknąć fałszywych ofert

Nigdy nie zapominaj o ryzyku związanym z handlem kryptowalutami. Pomimo automatyzacji procesu nadal istnieje ryzyko strat. Nigdy nie inwestuj pieniędzy niezbędnych do codziennych wydatków. Informacje zawarte w powyższym artykule nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale.

1 thought on “Crypto Profit opinie – scam czy platforma pomagająca szybko się wzbogacić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.