Metahero airdrop – lista warunków po aktualizacji do 30 września?

Metahero airdrop przeszedł aktualizację. Wartość dropa powiększyła się aż do $10M i będzie on jednym z największych w historii kryptowalut. Niestety, wraz ze wzrostem możliwych korzyści wzrosły wymagania. Po pierwsze w pierwotnej wersji aby zyskać darmowe hero wystarczyło posiadać ich 1000 czyli około 100$ i nie sprzedać ich do 27 września. Teraz minimalną wartością jest 5000 hero czyli jakieś 500$ których nie można się pozbyć do 30 września. Jest to niewątpliwie spore utrudnienie dla wielu inwestorów ponieważ wartość wymaganych tokenów wzrosła aż pięciokrotnie.

Metahero airdrop – zaktualizowana lista warunków

– Minimalna ilość HERO kwalifikujaca do airdropa to 5000.
– Sprzedaż jakichkolwiek tokenów HERO przed 30 września wyklucza z airdropa
– Drugie sprawzenie adresów kwalifikujacych się do dropa odbedzie się 30 września.
– Do airdropa kwalifikują się tylko HERO trzymane na prywatnych portfelach (Metamask, Trust wallet itp)
– Nowe adresy posiadające powyżej 5000 HERO kwalifikują się od teraz do 30 września.

Metahero nowe informacje

Ponieważ airdrop jest na bieżąco aktualizowany zapraszamy na oficjalną stronę projektu metahero.io po kolejne aktualizacje. Zapraszamy również na Youtube’a Metahero gdzie o nowościach dotyczących projektu opowiada sam jego twórca Robert Gryn. Warto wspomnieć że nie jest on bynajmniej osobą anonimową ponieważ do niedawna był właścicielem firmy Codewise. Niegdyś jednego z najszybciej rozwijających się startupów w Europie. Ostatecznie, firma mająca swoją siedzibę w Krakowie została sprzedana.

Robert Gryn zajął się tworzeniem projektu Metahero który oprócz tokenu stanowi również innowacyjny Metascanner. Z jego pomocą można dokonać rzeczy do niedawna niemożliwej, czyli zeskanowania swojej postaci w ułamku sekundy. Przy pomocy 64 kamer Metascanner tworzy naszą postać w 3D co moglibyśmy wykorzystać przykładowo umieszczając swój idealnie odwzorowany avatar w naszej ulubionej grze lub sprzedając go producentom gier, seriali czy filmów. Możliwości wykorzystania tej technologii jest wiele więc warto się nią zainteresować i kupić swoje HERO. Szczególnie w obliczu jednego z największych airdropów w historii kryptowalut.

Polecamy: Crypto Profit opinie – scam czy platforma pomagająca szybko się wzbogacić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.