Bitcoin Profit opinie. Platforma dzięki której się wzbogacisz czy kolejny nieudany crypto-projekt?

Bitcoin Profit to barzo znana platforma pomagająca inwestować na rynku kryptowalut bez doświadczenia. Główną jej zaletą jest możliwość włączenia opcji handel automatyczny, realizowanej przy pomocy bota który jak zapewniają twórcy, dzięki zaawansowanym algorytmom ma zapewnić wysoki wskaźnik zysku przy minimalnych nakładach pracy. Bitcoin Profit opinie ma skrajnie różne, stąd zrodził się pomysł na zrecenzowanie tej platformy.

Platforma

Ocena: 4,5/5

Główne cechy:

Platforma łatwa w obsłudze

Szybkie i skuteczne wsparcie konsultantów

Wysoka skuteczność i zysk

 

Każdy kto próbował swoich sił na giełdzie wie jak bardzo czasochłonne to zajęcie. Wymaga  czytania branżowej literatury, szkoleń, sprawdzania najnowszych danych inwestycyjnych i śledzenia newsów giełdowych. Oprócz tego każdy nowy gracz musi zmarnować często niemałe pieniądze aby nauczyć się inwestować i poznać mechanizmy rynkowe. Dlatego doświadczeni inwestorzy odradzają tę drogę ponieważ mimo poświęcenia swojego czasu, większość graczy giełdowych traci. Zarabia jedynie kilka procent, a jak wskazują dane JP Morgan, przeciętny inwestor zarabia 1,9% rocznie co uwzględniając wysoką inflację oznacza stratę

Rozwiązaniem które podbija obecnie rynki są kryptoboty których zadaniem jest śledzienie sytuacji na rynku oraz pomaganie w dokonywaniu trafnych transakcji. Dzięki nim można również zarabiać na spadkach cen kryptowalut co pozwala inwestorom uniezależnić się od hossy.

Bitcoin Profit to platforma której głównym celem ma być wsparcie użytkownika w dokonaniu jak najwłaściwszej decyzji inwestycyjnej jak również, w pewnych przypadkach dokonywanie transakcji samodzielnie.  Działa ona na podobnej zasadzie co boty wykorzystywane przez duże fundusze inwestycyjne. Najważniejszą jej składową są algorytmy których zadaniem jest przewidywanie sytuacji rynkowej. Platforma bierze pod uwagę wiele czynników. Działa na zasadzie sztucznej inteligencji co na rynku tak zmiennym jak kryptowalutowy daje inwestorowi dużą przewagę.

Jak zapewniają twórcy, przewagą Bitcoin Profit nad innymi kryptobotami jest wykorzystywanie nie tylko analizy technicznej ale też fundamentalnej. Bot śledzi również istotne na rynku kryptowalut newsy. Sztuczna inteligencja pozwala Bitcoin Profit rozróżnić mniej i bardziej wiarygodne źródła informacji. Rosnaca popularność bota ma niewątpliwy wpływ na zarobek inwestorów – im więcej użytkowników platformy, tym wyższy potencjalny zysk.

Bitcoin Profit opinie, wady i zalety.

Łatwa obsługa

Bitcoin Profit to oprogramowanie bardzo łatwe w obsłudze. Aby z niego korzystać, nie trzeba mieć doświadczenia giełdowego. Wystarczy włączyć opcję handel automatyczny a bot sam zajmie się inwestowaniem i śledzeniem trendów na rynku kryptowalut. Następnym krokiem będzie wypłata zysku.

Szybkie wpłaty i wypłaty

Wypłata w Bitcoin Profit trwa zazwyczaj nie dłużej niż jeden dzień roboczy. Zarobione pieniądze są na twoim koncie już w następnym dniu, po zaksięgowaniu przez bank.

Wsparcie klienta dostępne całą dobę

W razie problemów możesz skontaktować się z konsultantem przy pomocy telefonu, maila czy samej platformy. Odpowiedź powinieneś otrzymać po kilku minutach.

Wysoka trafność transakcji

Nieco ponad 80% transakcji okazało się trafionych co oznacza wyższą skuteczność niż w przypadku mniej znanych botów takich jak Profit Revolution czy Crypto Profit Jeżeli będziesz inwestować z rozwagą, możesz być pewien sukcesu.

Konto demo

Konto demo to jedna z głównych zalet Bitcoin Profit. Dzięki niemu nauczysz się obsługiwać bota bez ryzyka utraty swoich pieniędzy a prawdziwych transakcji możesz zacząć dokonywać gdy twój zysk na koncie demonstracyjnym będzie już bardzo wysoki.

Opinie o Bitcoin Profit

Za wiarygodnością Bitcoin Profit przemawiają liczne pozytywne opinie ekspertów. Należy pamiętać jednak że mimo pozytywnych opinii i dużej dokładności bota, korzystanie z tego typu platform niesie ze sobą ryzyko i należy rozważnie podejmować potencjalne decyzje inwestycyjne.

Opłaty i depozyt

Mimo że na platformie można logować się za darmo, aby zacząć inwestować należy wpłacić depozyt. Ten jak na tego typu platformy jest dość niski bo wynosi 250 Euro. Bitcoin Profit  nie pobiera również żadnych dodatkowych opłat oprócz niewielkiej prowizji od zysku.

Jak założyć konto na Bitcoin Profit?

Pierwszy krok: Rejestracja

Aby założyć konto wypełnij formularz w którym należy podać imię i nazwisko, adres email i numer telefonu. Następnie stwórz hasło i kliknij dalej. Pamiętaj o podaniu prawdziwych danych ponieważ na podany adres email i numer telefony otrzymasz link potwierdzający rejestrację i kod sms. Gdy będziesz potwierdzał swoją tożsamość za pomocą linku który dostaniesz na adres email, pamiętaj że jeżeli wiadomość nie przyszła przez pierwsze kilka minut, wtedy może znajdować się w folderze spam na twojej skrzynce. Dzięki krótkiej instrukcji którą zobaczysz na stronie Bitcoin Profit, rejestracja nie powinna być dłuższa niż 2 minuty.

Drugi krok: Wpłata depozytu

Jeżeli założyłeś już konto, zostaniesz przekierowany na stronę pośrednika płatności w celu wpłacenia depozytu. Gorąco polecamy wpłacenie minimalnego depozytu w kwocie 250 euro. Minimalizuje to potencjalną stratę z którą należy się liczyć dokonując jakichkolwiek inwestycji. Środki można wpłacić  za pomocą kart Visa, MasterCard i Maestro. Dostępne są też płatności elektroniczne,  Skrill, Web Money czy Bitcoin. Środki trafiają na konto niemalże natychmiast.

Trzeci krok: Wersja demo

W Bitcoin Profit dostępna jest wersja demonstracyjna platformy która zalecana jest nowym użytkownikom. Dzięki niej możesz nauczyć się tradingu bez ryzyka utraty depozytu. Działa ona identycznie jak właściwa platforma. Dzięki temu możesz sprawdzić potencjalny zysk i skuteczność działania Bitcoin Profit bez utraty swoich środków.

Czwarty krok: Trading

Jeżeli potrafisz osiągnąć zysk w trybie demo, możesz zacząć inwestować realne środki. Działanie bota możesz zaplanować przy użyciu kilku kliknięć. Twoim zadaniem będzie jedynie potwierdzanie transakcji kupna i sprzedaży. To do bota należeć będzie śledzenie i przewidywanie sytuacji na ryku kryptowalut. Pamiętaj jednak, że istnieje możliwość zmiany ustawień bota. Ta opcja tak jak wpłata depozytu większego niż minimalny nie jest jednak polecana początkującym inwestorom. Z doświadczeń ogromnej większości użytkowników wynika, że Bitcoin Profit osiąga największy zysk przy użyciu domyślnych ustawień.

Skorzystaj z tego linku aby uniknąć fałszywych ofert

Podsumowanie

Bitcoin Profit nie jest platformą idealną jednak dla określonych grup może być perfekcyjnym wyborem. Są to głównie osoby początkujące, bez znajomości rynku oraz ludzie którzy nie mają zbyt wiele czasu na inwestowanie jednak chcą pomnożyć swoje oszczędności. Tym osobom można polecić bota z czystym sumieniem. Szczególnie że w czasie testów, wykazał się on skutecznością na poziomie prawie 90% przy bardzo niskim nakładzie pracy. Nie wystrzegał się jednak błędów takich jak zbyt późne inwestowanie po pozytywnych newsach dlatego oprogramowania nie można uznać za idealne.

Bitcoin Profit opinie i skuteczność ma świetną. Jeżeli chcesz z niego korzystać polecamy użyć linku dostępnego na stronie by uniknąć fałszywych ofert

Na uwagę zasługuje fakt że jest to najbardziej skuteczna platforma tego typu i można ją polecić każdemu, oprócz bardzo zaawansowanych inwestorów dla których giełda to główne źródło utrzymania. Dla niezdecydowanych i mniej odważnych osób jest tryb demo który pomaga nabrać doświadczenia bez utraty środków. Sama platforma jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze. Dużą zaletą jest też dostępna całą dobę obsługa klienta i możliwość omówienia swoich wątpliwości z konsultantem. Niewielką wadę stanowi też fakt, że tryb demo dostępny jest dopiero po wpłacie depozytu. Na szczęście nie jest on tak wysoki jak w przypadku większości platform. Dodatkowo, każdy może zlecić wypłatę depozytu co niweluje tę wadę. Jednak mimo pozytywnych wrażeń które wywarła na nas platforma, to do każdego czytelnika należy decyzja czy chce inwestować pieniądze przy jej pomocy.

Skorzystaj z tego linku aby uniknąć fałszywych ofert

Nigdy nie zapominaj o ryzyku związanym z handlem kryptowalutami. Pomimo automatyzacji procesu nadal istnieje ryzyko strat. Nigdy nie inwestuj pieniędzy niezbędnych do codziennych wydatków. Informacje zawarte w powyższym artykule nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.